سوالات متداول

شرکت چاپ و تبلیغات دیبا

حداقل تیراژتولید ساک دستی از1000عدد شروع می شود.ودر تیراژپایین تر (500عدد)بایستی موجودی انبار چک شود.

جنس ساک دستی پارچه ای از نوع اسپان باند (نانوون) می باشد و در گرماژ 60 و 90 گرم تولید می شود. این نوع پارچه ضد رطوبت بوده ودارای استحکام خاصی نسبت به نوع کاغذی دارد.

چاپ ها به صورت فرمی می باشد که هرفرم چاپ شامل 1000 ضرب است که در رنگ های معمولی (به غیر از طلایی ونقره ای) 90000 تومان و طلایی و نقره ای 120000 تومان است. اگر چاپ پشت و رو باشد (دوطرف) دو فرم چاپ محاسبه می شود.

خیر ، ساک های خانگی در هر ابعاد واندازه ای که شما مشتریان محترم سفارش دهید.تولید وساخت می شود.وحداقل تیراژ آن در ابعاد کوچک و متوسط 20 عدد و در ابعاد بزرگ 10 عدد است.

ساک دستی های کاغذی درگرماژهای مختلف تولید می شود که در کم تریت گرماژ 170 قادر به تحمل وزن 2.5 کیلوگرم و در گرماژ 250 قادر به تحمل 10 کیلوگرم می باشد.

چاپ ساک دستی کاغذی به صورت افست و بدون محدودیت رنگ با کیفیت بالا نسبت به چاپ سیلک برروی پارچه می باشد وبعد از چاپ برای مقاوت بیشتر ساک دستی از روکش سلفون استفاده می شود که به صورت حرارتی روی ساک دستی کشیده می شود.

برای سفارش ساک دستی های مورد دلخواه خود می توانید با مدیران فروش تماس وبعد از مشاوره تلفنی ودریافت قیمت ساک دستی خود طرح خود را به ایمیل ما ارسال کرده وپس از تایید طرح وپرداخت بیعانه سفارش شما ثبت ووارد چرخه تولید می شود.

ساک های خانگی برای خانه هایی که فضای مناسب را دارا نیستند بسیار مناسب است و در مسافرت ها کاربرد بسیار بالایی دارد.این نوع ساک دستی ها از مقاومت بالا برخوردارند و مزیت آن به قابل شستشوبودن آن است.این ساک ها می تواند از شلوغی ها در فضای کم خانه ومسافرت جلوگیری کند.