ساک دستی تبلیغاتی و ساک خرید

 

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

لطفا برای اطلاع از هزینه ها و سفارش محصول با کارشناسان ما در شرکت دیبا پک تماس بگیرید شماره تماس 09352855096-09124934425- 02165637584

ساک دستی پارچه ای یک محصول تبلیغاتی بادوام است که به علت نوع دوخت و جنس بکار رفته در آن مدت بسیار زیادی در چرخه مصرف باقی می ماند و از این رو یک راهکار تبلیغاتی بسیار بصرفه ، ارزان و مفید برای فروشگاه ها ، شرکت ها و ارگان ها است.
ساک دستی تبلیغاتی پارچه از الیاف اسپان باند بوده و به همین دلیل این محصول ضد رطوبت بوده و بر خلاف کیسه های پلاستیکی که یک خطر بزرگ محیط زیستی بشمار می رود این محصول تجزیه پذیر بوده و دوستدار محیط زیست می باشد ، از این رو این محصول می تواند به عنوان ساک خرید گزینه مناسبی باشد.
ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای در رنگ ها و طرح های سفارشی و در گرماژ های 60 و 90 تولید می شود.
ساک دستی پارچه ای در سایز های استاندارد و سفارشی به مشتریان عرضه می شود.
برای سفارش و خرید ساک دستی پارچه ای در طرح و اندازه اختصاصی می بایست سفارش بیش از 1000 عدد باشد و برای سفارشات کمتر از این میزان محصولات از پیش آماده به مشتریان ارایه می شود.

ساک دستی پارچه ای

 

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

امروزه ساک دستی تبلیغاتی کاغذی به عنوان یک عنصر شناخته شده در تبلیغات نقش موثر و پررنگی را ایفا می کند.

ساک دستی کاغذی به دلیل قابلیت چاپ طرح و رنگ های مختلف با کیفیت بسیار بالا از اقبال بالایی در جهان برخوردار است و اکثر فروشگاه از این محصول به عنوان یک تبلیغات موثر استفاده می کنند.

با ورود تجهیزات جدید و بالا رفتن کیفیت تولید ساک دستی تبلیغاتی کاغذی این محصول تحمل وزن تا 10 کیلوگرم را دارا می باشد و به همین علت مدت بالایی در چرخه استفاده باقی می ماند .  

ساک دستی  کاغذی به صورت تک رنگ ، دو و چهار رنگ چاپ و در گرماژ های 150 ، 170 ، 200 و 250 تولید می شود.

این محصول در سایز های استاندارد و سفارشی قابل تولید می باشد.

ساک دستی تبلیغاتی

 

ساک خرید

 در جهان روزانه چه میزان ساک خرید تولید یا استفاده می شود؟

امروزه یکی از مواردی که فعالان محیط زیست را درگیر خود کرده است میزان تولید ساک های خرید پلاستیکی یا همان کیسه های پلاستیکی می باشد. میزان بالای تولید و مصرف این کالا در جهان به یک مشکل اساسی تبدیل شده تا جایی که بسیاری از کشور های جهان برای کنترل مصرف و حذف آن قوانین متفاوتی را تصویب کرده اند.برای آنکه بیشتر به اهمیت موضوع پی ببریم باید بدانید هر شهروند اتحادیه اروپا به طور متوسط در سال 200 عدد کیسه پلاستیکی مصرف می کند و در شهر تهران روزانه 1000 تن پسماند پلاستیکی تولید می شود .

بر مبنای ارزیابی اداره‌ حفظ محیط زیست کشور آلمان، بیش از ۱۳ هزار قطعه زباله‌ پلاستیکی شناور در هر کیلومتر مربع از مساحت دریاهای جهان وجود دارد.

استفاده از ساک خرید پارچه ای یک راهکار اساسی برای حل این بحران است. وجود کمپین های مختلف و تبلیغ برای استفاده از این نوع ساک دستی در جهان ، فروش آن را افزایش داده است و همینطور این افزایش ادامه خواهد داشت.

ساک دستی تبلیغاتی  ساک دستی خرید