ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی روش مدرنی است برای بازاریابی. ساک دستی تبلیغاتی هزاران بیلبورد است که در سطح شهر پراکنده می شود. اما چطور می توان بیلبوردهایی قابل توجه داشت؟ به گونه ای که برند شما در ذهن دیگران بماند؟

ساک دستی تبلیغاتی در واقع سرمایه گذاری کم هزینه ای است در راستای مراکتینگ و ساختن تصویری از برند شما.

ساک دستی تبلیغاتی با توجه به طراحی و زیبایی ممکن است تبدیل به پاکتی شود که مشتری تا مدت ها آن را در خانه خود نگه دارد و برای مصارف گوناگون از آن استفاده کند. بنابراین زیبایی به ماندگاری بیلبورد شما در سطح شهر کمک خواهد کرد!

ساک دستی ها در ابتدا یک وسیله اشرافی محسوب می شدند. در قرن 16 میلادی، مردان ساک دستی های کوچکی داشتند که اسمشان بر روی آنها دوخته شده بود. این ساک دستی ها نشانی از اشرافیت و در واقع برند شخصی افراد بوده است!

امروز نیز ساک دستی های تبلیغاتی نشانی از شخصیت و تعریفی از برند شما در جایی است که شما در آن حضور ندارید.

چقدر برای مشتری خود ارزش قایل هستید و می خواهید محصولتان در چه نوع بسته ای حمل شود؟

اینکه محصول خریداری شده از شما، در یک ساک دستی مناسب که تعریف درستی از برند شما را در خود داشته باشد؛ منتقل شود؛ احساس بهتری خواهد داشت یا در یک ساک دستی بی نام و نشان؟

اما ساک دستی تبلیغاتی شامل چه نوع ساک دستی هایی می شود؟

با توجه به اولویت تان میتوانید از جنس های مختلفی استفاده کنید.

ساک دستی نایلونی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی کاغذی و ساک دستی مقوایی

اگر اولویت شما در قیمت پایین باشد، ساک دستی نایلونی گزینه مناسب شماست.

اگر می خواهید یک تصویر برند مناسب از خود بر جای بگذارید و ساک دستی شما موردعلاقه دیگران باشد؛ به سراغ ساک دستی مقوایی بروید. این نوع ساک دستی، به علت زیبایی و ایستادگی مناسب می تواند گزینه مناسبی برای یک انتخاب خوب باشد.

ساک دستی های پارچه ای نیز به خاطر جنس خود، از استحکام بالایی برخوردار است.

با توجه به شغل شما چه نوع ساک دستی مناسب است؟

ساک دستی کاغذی معمولا برای مصارف کوتاه مدت استفاده می شود. اغلب موارد استفاده از ساک دستی تبلیغاتی کاغذی برتی غذا و رستوران هاست. به عنوان مثال اغلب فست فودها، رستوران ها از پاکت های کاغذی برای حمل کالا استفاده می کنند.

ساک دستی پارچه ای نیز جز موارد پرمصرف است. از ساک دستی های پارچه ای معمولا برای شرکت ها، سازمان ها و مراکز خرید و تفریحی استفاده می شود.

ساک دستی تبلیغاتی مقوایی نیز معمولا توسط عطر فروشی ها، طلافروشی ها و به طور کلی فروشگاه هایی که کالاهای لاکچری تری استفاده می کنند؛ انتخاب می شود.

ساک دستی های نایلونی نیز انتخاب دیگری است که معمولا در هایپرمارکت ها، پوشاک و فروشگاه های کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب نوع ساک دستی و طراحی مناسب آن نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوت و بیشتری است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با این شماره تماس بگیرید:
09352855096

برای سفارش ساک دستی پارچه ای با ما تماس بگیرید